Blog

Geleceğin Enerji Ağına Ortak Olun

toger.co
Genel

Geleceğin Enerji Ağına Ortak Olun

Geleceğin Enerji Ağına Ortak Olun

Mionti Enerji, TOGER markasıyla Türkiye’de elektrikli araç (EA) kullanımını yaygınlaştırmak ve akıllı şehirler için gerekli şarj altyapısını oluşturmak için inovatif çözümler sunan bir girişim şirketidir. Visiosoft’un derin tecrübesini ve yapay zeka, görüntü işleme ve park otomasyonları alanlarındaki bilgi birikimini kullanarak, hızlı ve akıllı şarj ağları kurmakta ve bu sayede daha sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunmaktadır.

Yatırım Fırsatı ve Önemli Bilgiler

TOGER, yatırım öncesi ön talep toplamaya çıkmış durumda. Tıklayın Bu yatırım turu, elektrikli araç şarj istasyonu ağını genişletmek ve akıllı şehir teknolojileri için gerekli altyapıyı geliştirmek amacıyla düzenlenmiştir. Yatırım turu, toplanan talebe göre 9 Temmuz 2024 Salı günü saat 10:00’da başlayacak ve 6 Eylül 2024 Cuma günü saat 23:59’da sona erecektir. Toplam kampanya süresi 59 gündür ve bu süre talep toplama sürecine göre değişiklik gösterebilir.

Bu kampanyada asgari yatırım tutarı 500 TL olarak belirlenmiştir. Mionti Enerji, kurulduğu günden bu yana Katılım Finans İlkelerine uygun hareket etmekte olup, bundan sonraki süreçte de bu ilkelere maksimum özen göstereceğini taahhüt etmektedir.

Bedelsiz Pay Hediye Kampanyası

Ön talep oluşturarak yatırım turunda en az bildirdiği ön talep tutarı kadar yatırımı kampanyanın ilk 25 günü içerisinde yapan yatırımcılara, yatırım tutarlarına verilecek paylara ek olarak %10 ilave bedelsiz pay verilecektir. Bu kampanya 25 gün ile sınırlı olacaktır.

Ön talep oluşturulup oluşturulmadığına bakılmaksızın, yatırım turunun başlama tarihi itibariyle ilk 5 gün içerisinde EFT veya kredi kartı ile;

  • En az 1.000 ₺ – 9.999,99 ₺ aralığında yatırım yapanlara yatırım tutarlarına ek olarak %15 bedelsiz pay,
  • En az 10.000 ₺ – 49.999,99 ₺ aralığında yatırım yapanlara %20 bedelsiz pay,
  • En az 50.000 ₺ ve 100.000 ₺ aralığında yatırım yapanlara %25 bedelsiz pay,
  • En az 100.001 ₺ ve üzeri yatırım yapanlara %30 bedelsiz pay verilecektir.

Bu kampanya 5 gün ile sınırlı olacaktır. Bedelsiz pay hediyeleri fazla fonlama olması durumunda, olası iade sonrası kesinleşen yatırım tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

Yatırımcılarımıza İndirimli Şarj Hizmeti

Tüm yatırımcılarımıza bir yıl boyunca istasyonlarımızda her şarj işlemi için %10 indirim sağlayacağız. 

Yatırım Detayları

Toplanan ön talebe göre, girişim şirketinin yatırım turunda bedelsiz paylar hariç yeni çıkarılacak %9.54 ile %16.69 payın arzı söz konusu olacaktır. (Arz oranı talebe göre değişebilir). Girişim şirketinin fonlama tutarı 20.000.000 ₺ ile 35.000.000 ₺ aralığında planlanmıştır. (Fonlama tutarı talebe göre değişebilir).

TOGER, sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunmak isteyen yatırımcılar için büyük bir fırsat sunuyor. Elektrikli araç şarj altyapısının genişletilmesi ve akıllı şehir teknolojilerinin desteklenmesi amacıyla yapılan bu yatırım turuna siz de katılın ve geleceğin enerji çözümlerine katkıda bulunun.

Yatırım turu hakkında daha fazla bilgi ve ön talep oluşturmak için Tıklayın