Blog

Şehrinizin Huzur ve Güvenliği Sizden Sorulur!

64
Haberler

Şehrinizin Huzur ve Güvenliği Sizden Sorulur!

Daha güvenli ve akıllı şehirler yaratmak aslında tanık olduğumuz olayları paylaşmak kadar kolay. Bir olay hakkındaki bilgileri Pincident Mobil Uygulamasının kullanıcı dostu arayüzü ve yüksek medya kabiliyetleri ile toplumla anında paylaşabilirsiniz.

Diğer vatandaşlar tarafından bildirilen olayları şu kategoriler altında harita üzerinde ya da liste halinde görüntüleyebilirsiniz: altyapı, trafik, güvenlik, yangın, doğal afet. İlgilendiğiniz olayları bulmak için Pincident’ın filtre özelliklerini kullanabilirsiniz.

Pincident, etrafınızda olup biten olayların farkında olmanızı sağlayan ve gerekli tedbirleri almanıza yardımcı olan etkin bir uygulamadır. Pincident anlık konumunuz yakınlarında gerçekleşen olaylar hakkında sizi uyarır. Böylece, işinize giderken yolunun bir zincirleme kaza nedeniyle kapandığını daha olay yerine varmadan ve trafikte sıkışıp kalmadan öğrenebilirsiniz.

Ama hepsi bu değil!

Sevdiklerinize ne kadar değer verdiğinizi biliyoruz. Evinizin, çocuğunuzun okulunun ya da eşinizin işyerinin konumunu uygulamanıza eklediğinizde Pincident sizin için bu yerleri de izlemeye alır ve etraflarında bir olay bildirildiğinde sizi uyarır. Böylece, çocuğunuzun okulunun yanındaki arazide yangın çıktığını okul müdürü sizi aramadan, eşinizin işyerinin bulunduğu semtte bir terör saldırısı olduğunu haberlerde görmeden önce başka kullanıcıların olay anında olay yerinden mobil uygulamaları ile oluşturdukları raporlar sayesinde öğrenebilirsiniz. Hatta Pincident kullanan yakınlarınızı uygulamaya tanıttığınızda yakınlarınız hareket halindeyken dahi etraflarında bir olay bildirildiğinde Pincident sizi bilgilendirir. Pincident içinden bir acil arama (112, 110, 155, 156, 158, 177, 183) yaptığınızda isterseniz Pincident arama yaptığınız adresi otomatik olarak yakınlarınıza bildirir.

Pincident tamamen ücretsiz!

Pincident ağına siz de katılın. Daha güvenli ve akıllı şehirleri birlikte kuralım.


 

Yorum yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir