Blog

Sistem Network ve Cloud Eğitimi

125
Haberler

Sistem Network ve Cloud Eğitimi

Bilgi işleme meraklı teknoloji tutkunları, Başakşehir Living Lab’da düzenlenen “Sistem Network ve Cloud Eğitimi” ile merkezi yönetim sistemlerine dair her detayı eksiksiz öğreniyor.

Bilgisayar programcılığı üzerine eğitim alan meslek lisesi ve üniversite öğrencileri ile sistem ve network alanında kendini geliştirmek isteyen bilgisayar tutkunlarına yönelik düzenlenen eğitimde katılımcılar Windows Server Kurulumu, Disk Yapıları, Disk Konfigurasyonları, Sanallaştırma Teknolojileri ve Sanal Makine Oluşturulması, Windows Failover Cluster konularında detaylı bilgi sahibi oluyor.

Eğitim Başakşehir Living Lab’da ücretsiz

Bilgi Teknolojileri Eğitmeni Safa Sarıca, Başakşehir Living Lab’da tamamen ücretsiz olarak verilen Sistem Network ve Cloud Eğitimi’nin piyasa fiyatının 7 bin TL’den başladığını belirterek teknoloji eğitimlerine sunduğu katkılardan dolayı Başakşehir Belediyesi’ne teşekkür etti. Sarıca, “Bu eğitimle katılımcılara şirketlerde kullanılan merkezi yönetim sistemlerinin inceliklerini öğretmeyi amaçladık.” diye konuştu.

4 haftalık eğitime devam eden kursiyerlere, uzman eğitmenlerin yapacağı teorik ve uygulamalı sınavda 70 puan üzeri alması durumunda sertifika da verilecek.

Fotoğrafların Tümü


Yorum yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir