Blog

WireCard Geliştirici Portalı Yayında !

34
Haberler

WireCard Geliştirici Portalı Yayında !

Bugün sizlerle bir güzel haberi daha paylaşmak istiyoruz.

Dünya’nın önde gelen Mobil, Sanal Pos ve Pazaryeri ödeme hizmetleri veren, Türkiye’de ki BDDK tarafından yetkilendirilmiş E-Para Kuruluşlarından olan WireCard, geliştiricilere yönelik API’lerini tanımlayan,kullanımlarını gösteren, çeşitli dillerde bu kullanımları tarifleyen WireCard API Dökümantasyonu, Codevist Bilişim Teknolojileri tarafından tasarlanarak ve geliştirilerek devreye alındı.

Projeyle birlikte WireCard’ın API’lerine, entegrasyonun kolay anlaşılması ve hızlı geliştirilmesine yönelik çalışmalar yapıldı. Yazılım dili bağımsız bir entegrasyonun hedeflendiği çalışma, çeşitli dillerde projelerin WireCardTR Github hesabı (github.com/Wirecardtr) üzerinden açık kaynak olarak geliştiriciler ile paylaşıldı.

wirecard1

Proje sayesinde WireCard’a entegre olacak geliştiriciler hem daha hızlı hem de daha stabil entegrasyonlar yapabilecekler ve entegrasyon süreçlerini minimize edecekler.

Codevist Bilişim Teknolojileri olarak bankacılık,fintek ve ödeme sistemleri oyuncularına yönelik projeleri geliştirmeye devam ediyoruz.

Bu bağlamda fikir ve projelerinizi bizimle hayata geçirmek için bize buradan (www.codevist.com) ulaşabilirsiniz.


 

Yorum yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir