Blog

Başakşehir Living Lab İnovasyon Yarışması 2016 Final Sunumları Gerçekleşti.

4BB857C1-1B94-4EFB-8809-D1CFE6A35AA1-675x675
Haberler

Başakşehir Living Lab İnovasyon Yarışması 2016 Final Sunumları Gerçekleşti.

Başakşehir Living Lab İnovasyon Yarışması’nda sona gelindi. Yapılan jüri sunumları sonucunda dereceye giren yarışmacılar belirlendi.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen yarışmada hedef, yenilikçi fikirleri öne çıkarmak, desteklemek, özgün tasarımlı ve yenilikçi projelere zemin hazırlamak oldu. İlköğretim, Ortaöğretim ve Üniversite öğrencilerinin katıldığı yarışmada dereceye girenler Başakşehir Living Lab Merkezi’nde düzenlenen sunumlarla belirlendi.

Skype ile jüri sunumu yapıldı

Niğde, İzmir, Çorum, Mersin, Uşak, Isparta gibi Türkiye’nin dört bir yanından katılımın gerçekleştiği final sunumlarında İstanbul içinden yarışmacılar sunumlarını jürinin karşısında yaparken, diğer illerimizden Skype görüşmesi ile katılım sağlandı. Starters Hub. Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Pamuksüzer, Başakşehir Belediyesi Bilgi İşlem Müdürü Bekir Selçuk Temel, Başakşehir Living Lab Genel Koordinatörü Ömer Onur , TÜGVA İstanbul İl Temsilcisi Mehmet Fatih Kacır, TÜGVA İstanbul Eğitim Koordinatörü Ömer Kökçam, Başakşehir Living Lab Yönetim Kurulu Üyeleri Yılmaz Çakır ve Bora Şahinoğlu’nun jüri üyeliği yaptığı yarışmada 5 jüri özel ödülü ve ilk üçe giren 12 kişi belirlendi.

TÜGVA İşbirliği ile düzenlenen Başakşehir Living Lab İnovasyon Yarışması finali 10 Aralık 2016 Cumartesi günü Başakşehir Emin Saraç Kültür Merkezi’nde düzenlenecek bir törenle gerçekleşecek.


Yorum yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir