Blog

Başakşehir’de Ramazan Doyasıya Yaşanıyor

157
Haberler

Başakşehir’de Ramazan Doyasıya Yaşanıyor

Başakşehir Belediyesi Ramazan eğlencelerinin ikinci günü Cemil Meriç Bilgievi öğrencilerinin konseriyle renklendi. Living Lab İnovasyon ve Teknoloji Merkezi standında yer alan sanal gerçeklik gözlüğü ve uçak simülasyonuna ilgi büyüktü.

Onbir ayın sultanı Ramazan, İstanbul’un yeni merkezi Başakşehir’de bir başka güzel yaşanıyor. Kayaşehir ve Bahçeşehir’deki etkinlik alanlarıyla Ramazan’ın sevincini ve bereketini tüm ilçeye taşıyan Başakşehir Belediyesi, “11 Ayın Sultanı” Ramazan-ı Şerif’te iftar yemekleri, yardımlar ve eğlence programlarıyla vatandaşların gönlünde taht kurmaya devam ediyor.

Ramazan etkinlikleri Kayaşehir ve Başahşehir’de 

Ramazan eğlenceleri kapsamında Mehteran Takımı, Karagöz-Hacivat, kukla, şişme maskotlar ve palyaço gösterilerinin yanı sıra sürpriz etkinlikler de vatandaşlara keyifli Ramazan akşamları yaşatıyor.

Sanal gerçeklik gözlüğü ilgi çekiyor 

Teravih namazı sonrası Başakşehir Kent Meydanı’nı gelen Başakşehirliler, yağışlı havaya aldırmadan unutulmaz bir akşam yaşadı. Cemil Meriç Bilgievi öğrencilerinin konseriyle renklenen etkinliklerde vatandaşlar, Başakşehir Belediyesi Living Lab İnovasyon ve Teknoloji Merkezi standında yer alan sanal gerçeklik gözlüğü ve uçak simülasyonuna büyük ilgi gösterdi. Hayatlarında ilk kez sanal gerçeklik gözlüğünü deneyimleyen çocuklar ve vatandaşların sevinci görülmeye değerdi.

Ramazan eğlenceleri, Başakşehir Kent Meydanı ve Hayat Park’taki etkinliklerde devam edecek.


 

Yorum yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir