Blog

Gesto Tambur Motor

115
Haberler

Gesto Tambur Motor

Drum motor içerisinde taşıma faaliyeti olan tüm sektörlerde kullanılan kapalı devre motor sistemidir. Hızını ayarlayan dişli gurubu motor sistemin içerisinde kapalı devre ve yağ içinde çalıştığından dış ortamlardan hiç etkilenmez. Bu bakımdan diğer güç tahrik sistemlerine göre son derece verimli ve işletme maliyetleri çok azdır.

Projemizde son kullanıcının taşıma sistemindeki ihtiyaçları doğrultusunda alacağı motora daha rahat verebilmesini sağlayacak bir ürün seçme (konfigürasyon ayrıntılarını belirleme ) modülü yazılmasıdır.

Modül sayesinde son kullanıcı ürünü kullanacağı bant ın eni , hangi hızda sevkiyat yapmak istediği, tamburun çapı, taşımak istediği yükün ağırlığı, bant ın kurulum açısı, taşınacak malzemenin cinsi, taşıma ortamının sıcaklığı gibi değişen kriterler sisteme girilmesi ve çalıştırılacak bir algoritma ile doğru ürün ve opsiyon el parçaların çıkartılması sağlanmak istenmektedir.

Proje kapsamında sahadan veriler alınacak ve 4000 çeşide varan ürün kategorize edilerek son kullanıcının ihtiyacına uygun seçim yapılabilir hale getirilecektir. Ayrıca opsiyon el parçalar için seçim tanımları tanımları çıkartılacak.

İlave olarak kullanıcılara sektör gurupları oluşturulacak ve ürün katalogları standart ölçü ve spesifik ölçü olarak ayrıştırılacaktır.


 

Yorum yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir