Blog

Microsoft Türkiye Genel Müdürü , Başakşehir Living Lab’ı Ziyaret Etti

1-1020x675
Haberler

Microsoft Türkiye Genel Müdürü , Başakşehir Living Lab’ı Ziyaret Etti

Microsoft Türkiye Genel Müdürü , Başakşehir Living Lab’ı ziyaret etti.

Microsoft Türkiye Genel Müdürlüğü’nün ; Genel Müdür Murat Kansu , Genel Md. Yardımcısı Tarık Beyhan, Yazılım Geliştirme Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı Cavit Yantaç’ın da bulunduğu bir ekiple  katıldığı programa; Başakşehir Living Lab, Başakşehir Belediye Başkanı Sn. Mevlüt Uysal , Yönetim Kurulu Üyesi Yılmaz Çakır, Başakşehir Living Lab Genel Koordinatörü Ömer Onur ile  Bilgi İşlem Müdürü Bekir Selçuk Temel katıldı.

Microsoft ekibi , Başakşehir Living Lab Halkla İlişkiler ve Tanıtım Müdürü Özge Şenöz eşliğinde merkezi gezdi, Başakşehir Living Lab bünyesinde gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

‘Başakşehir Living Lab çok etkileyici’

Gezinin ikinci bölümünde , ortak yapılacak çalışmaların değerlendirildiği toplantıda Yantaç, Living Lab ile ilgili izlenimlerini şu şekilde aktardı, “Başakşehir Living Lab çok etkileyici ve güzel bir alan. Living Lab daha etkin olarak nasıl kullanılabilir bu konuda ortak çalışmalar geliştirilebilir.”

Başakşehir Living Lab Genel Koordinatörü Ömer Onur, “Burada yeni teknolojiler ve yeni uygulamalar konusunda tanıtımlar yapıyoruz. Bu tanıtımları ise showroomlar ve eğitimler vasıtası ile gerçekleştiriliyoruz. 10 yaştan itibaren eğitimlerimiz bulunuyor. Vatandaşlarımızın erken yaşlardan itibaren bilişim ve iletişim konusunda farkındalığı artırmayı hedefliyoruz. “ şeklinde çalışmaları özetledi.


Yorum yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir