Blog

9. SEO Eğitimi

42
Haberler

9. SEO Eğitimi

SEO Eğitimi ile Google geniş kapsamlı bir şekilde ele alınarak, bir SEO algoritmasının nasıl oluşturulacağı, yönetileceği ve nasıl optimize edileceği konusunda başlangıç ve orta seviye eğitim alacağınız Aramamotoru.com 9. SEO Eğitimi Dijital Pazarlama Okulu İle Birlikte 7 – 8 Nisan 2018 tarihlerinde KWORKS’te yapılacak.

Eğitime Kimler Katılmalıdır?

▶İşletme sahipleri ve/veya ortakları

▶İşletmelerin/Markaların Reklam ve Halkla İlişkiler yetkilileri/sorumluları

▶İşletmelerin/Markaların

▶İPazarlama yetkilileri/sorumluları

▶Kendi işini kurmak isteyenler ve / veya kendisini bu alanda yetiştirmek isteyen herkes

▶Bir şirkette SEO yöneticisi olmak isteyen,

▶Bir dijital ajansta çalışmak isteyen

▶Kariyerine yepyeni bir ufuk açmak isteyen kişiler

Gerekli Ön Bilgiler Nelerdir, Herkes Katılabilir Mi? SEO Eğitimine katılmak için temel seviye bilgisayar bilgisine sahip olmanız yeterlidir. Eğitim tüm katılımcılara açıktır.

SEO Eğitiminin Amacı

Google aramaları ve Google hakkında bilgi edinmenizi ve SEO’nun avantajlarını internet arama motoru ve anahtar kelimelere yönelik reklam kavramlarıyla nasıl ilişkili olduğunun katılımcılara aktarılmasıdır.

Bu Eğitim Katılımcıya, Neler Katar?

SEO Eğitim Programı ile Google geniş kapsamlı bir şekilde ele alınarak, bir SEO algoritmasının nasıl oluşturulacağı, yönetileceği ve nasıl optimize edileceği katılımcılara aktarılmış olacaktır.

Ayrica organik arama sonuçlarında yer almanın incelikleri ve temel SEO teknikleri konusu katılımcılara aktarılacaktır.

Piyasada nadir bulunan SEO uzmanı olma şansını yakalayacaksınız. Bireysel olarak SEO optimizasyonu yapabilmek için gerekli olan bilgi ve donanıma sahip olacaksınız. Organik aramalarda ilk sayfada olmanın temel tekniklerini öğrenmiş ve SEO dünyasına giriş yapmış olacaksınız.


 

Yorum yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir