Blog

Aramamotoru.com 8. SEO Eğitimi Bursa’da Verdi

33
Haberler

Aramamotoru.com 8. SEO Eğitimi Bursa’da Verdi

Aramamotoru.com daha önce İstanbul başta olmak üzere Anadaolu’nun çeşitli yerlerinde SEO Eğitimleri verdiğini sizlerle paylaşmıştık. 8. SEO Eğitimi için Bursa’daydılar. Atatürk Kongre Kültür Merkezi (Merinos AKKM)’nde gerçekleştirilen 8. SEO Eğitimi, eğitim boyunca katılımcı herkesin oldukça aktif dahil olduğu ve yüksek iletişim seviyesinde geçen bir eğitim olarak ardında güzel anılar bırakarak sona erdi.

Farkı Ben Tasarlarım projesi kapsamında engelli kardeşlerimizle birlikte güzel bir gün geçirildi. Küresel Girişimci Engelliler Derneği, İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı ve Bursa Kent Konseyi Engelliler Meclisi desteğiyle ücretsiz olarak Bülent Sakarya’nın Web Tasarım eğitimini destekleyici nitelikle verilen eğitimde SEO eğitimine ek olarak internetten para kazanma yöntemleri hakkında bilgi aktarımında bulunuldu. Hasan Yaşar’ın verdiği SEO eğitiminde katılımcıları merak ettiği tüm detaylar yer aldı, soru cevaplarla pekiştirilen enerjisi yüksek bir SEO Eğitimi hafızlarda yer etti.

Yepyeni yüzler, yepyeni ilgi dolu insanlar ve yepyeni sorularla eğitime gelip hem kendine hem de bize katkıda bulunan hafta sonunu eğitime ayıran ve bizimle olan tüm katılımcıların ilgisi hayli üst düzeydeydi. Başlangıcından bitişine kadar katılımcıların aktif olduğu Bursa’nın pozitif enerjisini hissettiren uygulamalı anlatımın katılımcıların aklındaki sorulara net cevaplar bulduğu, sosyal paylaşım zamanlarının yetmediği ve eğitim sonrasında da devam edeceği aşikar olan 8. SEO Eğitimi tamamlandı. Aramamotoru.com önümüzdeki aylarda başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin farklı illerinde de eğitimlerde sizlerle olmaya devam edecek.


Yorum yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir