Blog

Dijital Pazarlama Eğitimi

567a65817ddee-kapak
Haberler

Dijital Pazarlama Eğitimi

Başakşehir Living Lab’da Dijital Pazarlama eğitimi verildi.

Dijital Mecra Yönetim Danışmanı Burçin Orhon tarafından verilen eğitim Living Lab Merkezi’nde gerçekleştirildi. Dijital Mecra Yönetim Danışmanı Burçin Orhon tarafından gerçekleştirilen eğitimde dijital pazarlamanın incelikleri anlatıldı.

Bir gün süren eğitim programına kobiler ve girişimciler katıldı. Burçin Orhon, eğitimde, dijital pazarlama bileşenlerini tanıma, kobiler ve yeni girişimciler için reklam verme esasları hedef kitlenin nasıl saptanacağı nasıl hedefleneceği gibi konuları da kapsayan bir sunum gerçekleştirdi. Orhan sunumun ardından katılımcılar arasından belirlenen bir firma üzerinden bir atölye çalışması da gerçekleştirdi.

‘Dijital pazarlama ölçülebilirlik sağlar’

Katılımcıların sorularını da yanıtlayan Burçin Orhon, “Dijital pazarlama tek başına bir yöntem değildir. Genellikle öyle görenlerde bir süre sonra dijital pazarlamacıları sahtekâr olarak gördükleri için ya şirketlerinden kovarlar ya da başka şekillerde gönderirler. Dijital pazarlamanın bize diğer geleneksel yöntemlerden fazla sağladığı bir numaralı şey şudur, ölçülebilirlik. Reklam verdiğinizde, reklam ile satıl rakamı arasındaki farkı ölçülebilir bazda kuramazsınız. Acaba reklamımı gördü geldi, yoksa zaten alacak mıydı?  Bunları net bilemezsin. Dijital pazarlama ise bize ne şeyler söyler” dedi.

Eğitim programının sonunda katılımcılara sertifika verildi.

[button link=”http://basaksehir-livinglab.com/BLL/blog/2015/12/24/dijital-pazarlama-egitimi-galeri-2/”]Galeri[/button]


Yorum yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir