Blog

EnterPrize projeni uçuruyor!

unnamed
Haberler

EnterPrize projeni uçuruyor!

Türkiye’nin en eski öğrenci kulüplerinden birisi olan Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü genç girişimcilere yönelik bir yarışma düzenliyor.

Finalde toplam 50.000 TL nakit ödüle ek olarak ilk 3 projenin Silikon Vadisi’ne gitme şansını yakaladığı EnterPrize Girişimcilik Yarışması, başvurularını 5 farklı kategoriden alıyor.

Başvuru için 10 Aralık’ın son tarih olduğu yarışma, yaklaşık 8 aylık bir sürecin sonunda gerçekleşecek ödül töreni ile son bulacak. Ön elemeyi geçen gruplar 20-21 Aralık’ta gerçekleşecek Girişimcilik Zirvesi’nde aldıkları temel eğitimlerin yanında özel eğitim paketinden yararlanma imkanı yakalayacak.

Yarışmacılar Girişimcilik Zirvesi sonrasında ikinci ön elemeye kadar ve devamında da yarışma sonuçlanana kadar alanlarıyla ilgili mentorlarla çalışma hakkına sahip olacak.

Ekosistemin önde gelen isimleriyle networking imkanına ek olarak ilk 10’a kalan finalistler çeşitli kuruluşların teknoloji ve ofis desteklerinden faydalanma hakkına sahip olacak. Boğaziçi EnterPrize Girişimcilik Yarışması’na ülke genelinde lisans, yüksek lisans ve doktora düzeyindeki öğrenciler veya grubunda en az 1 üniversite öğrencisi bulunan 40 yaşını geçmemiş herkes katılabiliyor.

Yarışma hakkında ayrıntılı bilgi için EnterPrize web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir