Blog

Genç iletişimcilerden yenilikçi fikirler

568299d353c32-IMG20151228WA0008
Haberler

Genç iletişimcilerden yenilikçi fikirler

İstanbul Arel Üniversitesi ve Başakşehir Living Lab işbirliğiyle gerçekleştirilen “Genç İletişimcilerden Yenilikçi Fikirler”  projesi hayata geçirildi. Öğrenciler, Başakşehir Living Lab’in tanıtımına yönelik yenilikçi iletişim projelerini sundular.

İstanbul Arel Üniversitesi ve Başakşehir Living Lab işbirliğiyle gerçekleştirilen “Genç İletişimcilerden Yenilikçi Fikirler” proje sunumları, İstanbul Arel Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde gerçekleştirildi. Proje kapsamında, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü öğrencileri Başakşehir Living Lab’in tanıtımına yönelik hazırladıkları proje sunumlarını gerçekleştirdiler.

Genç iletişimcilerin yenilikçi fikirler ortaya koymalarını hedefleyen proje, Arel Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Korhan Mavnacıoğlu mentorluğunda gerçekleşti. Sunumlar, Başakşehir Living Lab Halkla İlişkiler Müdürü Özge Şenöz, Lorbi PR Ajansı İletişim Yönetmeni Burak Özcan, Yrd. Doç. Dr. Korhan Mavnacıoğlu ve İletişim Fakültesi öğretim üyelerinin yer aldığı bir jüri tarafından değerlendirildi.

Başakşehir Living Lab Halkla İlişkiler Müdürü Özge Şenöz, yenilikçi fikirlerin ortaya konması adına verimli bir işbirliği gerçekleştirildiğini belirtirken, proje mentoru Mavnacıoğlu ise projelerin iletişim ajansı mantığıyla, gerçekçi ve fark yaratacak şekilde hazırlandığını ifade etti.


Yorum yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir