Blog

Microsoft, Başakşehir Living Lab’ı ziyaret etti

563b5c7f9ea09-kapak (1)
Haberler

Microsoft, Başakşehir Living Lab’ı ziyaret etti

Microsoft, Başakşehir Living Lab’ı ziyaret etti

Microsoft Yazılım Geliştirme Teknolojileri Genel Müdürlüğü, Başakşehir Living Lab’ı ziyaret etti.

Microsoft Yazılım Geliştirme Teknolojileri Genel Müdürlüğü adına Yazılım Geliştirme Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı Cavit Yantaç’ın katıldığı programa; Başakşehir Living Lab, Yönetim Kurulu Üyesi Yılmaz Çakır, Başakşehir Living Lab Genel Koordinatörü Ömer Onur, Bilgi İşlem Müdürü Bekir Selçuk Temel katıldı.

Genel Müdür Yardımcısı Cavit Yantaç, Başakşehir Living Lab Halkla İlişkiler ve Tanıtım Müdürü Özge Şenöz eşliğinde merkezi gezdi. Yantaç, Başakşehir Living Lab bünyesinde gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

‘Başakşehir Living Lab çok etkileyici’

Gezinin ikinci bölümünde Genel Müdür Yardımcısı Cavit Yantaç, Başakşehir Living Lab, Yönetim Kurulu Üyesi Yılmaz Çakır, Başakşehir Living Lab Genel Koordinatörü Ömer Onur, Bilgi İşlem Müdürü Bekir Selçuk Temel ile bir toplantı gerçekleştirdi. Ortak yapılacak çalışmaların değerlendirildiği toplantıda Yantaç, Living Lab ile ilgili izlenimlerini şu şekilde aktardı, “Başakşehir Living Lab çok etkileyici ve güzel bir alan. Living Lab daha etkin olarak nasıl kullanılabilir bu konuda ortak çalışmalar geliştirilebilir.”

Başakşehir Living Lab Genel Koordinatörü Ömer Onur, “Burada yeni teknolojiler ve yeni uygulamalar konusunda tanıtımlar yapıyoruz. Bu tanıtımları ise showroomlar ve eğitimler vasıtası ile gerçekleştiriliyoruz. 10 yaştan itibaren eğitimlerimiz bulunuyor. Vatandaşlarımızın erken yaşlardan itibaren bilişim ve iletişim konusunda farkındalığı artırmayı hedefliyoruz. “

[button link=”http://basaksehir-livinglab.com/BLL/blog/2015/11/06/microsoft-genel-mudur-yardimcisi-cavit-yantac-galeri/”] Galeriye Git[/button]


Yorum yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir