Blog

Thread In Motion’dan Online Fuar!

235
Haberler

Thread In Motion’dan Online Fuar!

Başakşehir Living Lab girişimcilerinden Thread In Motion, Connection Days kapsamında online platformda Endüstriyel Dijitalleşme başlığında konferanslar gerçekleştirdi.

Alman devi Deutsche Messe A.G‘nin, Türkiye ofisi Hannover Fairs Turkey tarafından düzenlenen ilk dijital etkinlik ve online konferansı Connectiondays.com 25.06.2020 tarihinde başladı.

Tüm gün boyunca sektör profesyonelleri ağırlandı ve imalat sanayisinden otomotiv endüstrisine, iklimlendirme sektöründen enerjiye, halı ve zemin kaplamalardan alüminyum teknolojisine kadar alanında lider tüm şirketleri muhteşem bir sanal fuar deneyimiyle bir araya geldi ve Tread In Motion da sponsor olarak yer aldı.

Dijital etkinlikler ve konferanslarla dolu dolu geçen etkinlikte, işletmelerin yeni nesil teknolojilerle yeni normalde nasıl rekabetçi hale gelebileceklerini karanlık fabrikalardan yapay zekaya, arttırılmış gerçeklikten sanal gerçekliğe, bulut ve büyük veri yönetiminden lojistik 4.0’a, tedarik zinciri yönetiminden 5G teknolojilerine kadar farklı deneyimlerle interaktif olarak anlatıldı.

 


 

Yorum yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir