Blog

Malatya Belediyesi Living Lab’ı ziyaret etti

6567023b8967f9BK0A8578
Haberler

Malatya Belediyesi Living Lab’ı ziyaret etti

Malatya Büyükşehir Belediyesi temsilcileri Başakşehir Living Lab’ı ziyaret etti.

Malatya Büyükşehir Belediyesi, Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı temsilcilerinin katılımı ile gerçekleşen ziyarette, katılımcılar Living Lab Merkezini gezdi, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Malatya Büyükşehir Belediyesi heyeti Başakşehir Living Lab gezisine merkezde geliştirilen ve gerçek ortamda kullanıcılar tarafından denenen ürünlerin yer aldığı showroom alanından başladı. Ziyaretçiler, kurumun Halkla İlişkiler ve Tanıtım Müdürü Özge Şenöz’den merkezle ilgili bilgiler aldı. Ziyaretin ikinci ayağında ise Başakşehir Belediyesi Bilgi İşlem Müdürü Bekir Selçuk Temel ve Başakşehir Living Lab Genel Koordinatörü Ömer Onur’un katıldığı toplantı ile devam etti. Temel ve Onur ziyaretçilere kurum ile ilgili bilgiler aktardı, sorularını yanıtladı.

‘Başakşehir Living’ı kusursuz buldum’

Malatya Büyükşehir Belediyesi, Bilgi İşlem Dairesi AR-GE personeli Erkan Açıkgöz, ise Living Lab ile ilgili izlenimlerini şu şekilde paylaştı “Burası harika. Sosyal mecradan Başakşehir Living Lab’ı takip ediyorduk. Burayı yerinde görünce daha çok hoşumuza gitti, emeği geçenlerin eline sağlık. Malatya Belediyesi olarak geliştirme aşamasında olan Living Lab çalışmamız var. Burada ki izlenimlerimizi de ekleyerek hazırlayacağımız raporlarımızı yönetime sunacağız, onaylanırsa çalışmalara başlayacağız”

Malatya Büyükşehir Belediyesi, Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı’nda gelen Hacer Balta Başakşehir Living Lab ile ilgili düşüncelerini büyülendim sözleri ile ifade ederek, şunları kaydetti, “Başakşehir Living Lab’ı kusursuz buldum. Biz buraya gelmeden önce Living Lablar ile ilgili araştırmalar da yaptık. Bunların arasında Başakşehir Living Lab çıta, benim için. Bizlerde Living Lab çalışması yapmak istiyoruz. Umarım sizlerin yardımları ile bizlerde başarabiliriz.”


Yorum yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir