Başakşehir Living Lab
Geri Dön

Etkinlik Hakkında

Öğretmenlerimiz ile red-Kit ile algoritma ve projeler üzerine tanıtım verilecektir. Daha sonra kursumuzun konusu olan red-Kit kartı ve Derleme ortamı tanıtılacak ve kodlamaya giriş yapılacaktır. Red-Kit ile kullandığımız elemanlar tanıtılacak ve bu elemanların board üzerinde uygulamaları yapılacaktır. Son olarak bu öğrenilenler ile projeler geliştirilecektir.

Etkinlik Başlıkları:

  • Algoritmaya giriş
  • Arduino arayüz tanıtımı
  • Temel elektrik ve elektronik
  • Red-Kit devre kartı tanıtımı
  • Devre Tasarlama ve Kodlama

Etkinlik Tarihleri:

  • 17 Haziran 2023 Cumartesi
  • 18 Haziran 2023 Pazar

Etkinlik Saati : 10.00 – 16.00

Etkinlik Yeri : Başakşehir Living Lab  (Kontenjan Sınırlıdır)

Katılımcı Niteliği : 

  • Okullarında kodlama eğitimi veren ve vermek isteyen
  • Devre kartlarına ve elektrik elektroniğe ilgisi olan
  • Yazılıma ilgisi olan tüm öğretmen ve öğretmen adayları başvuru yapabilir.
  • Kontenjan 30 kişiliktir. Yoğun başvuru durumunda kura çekilecektir.

Eğitimlere Başvururken Unutmamanız Gerekenler:

  • “Başakşehirli : Mutlu Şehirli” uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek eğitim/etkinliklere sadece uygulamadan başvuru yapabilirsiniz.
  • Eğitim ve etkinlikler tamamen ücretsizdir.
  • Eğitimi tamamlayan kişilere katılım belgesi verilecektir. ( Eğitim ve etkinliklere %80 katılım göstermediğiniz durumlarda katılım belgesine hak kazanamayacaksınız.)
  • Katılım belgelerinizi sertifika.basaksehir-livinglab.com adresinden indirebilirsiniz.
  • Lütfen katılım sağlayamayacağınız eğitim/etkinliklere başvuru yapmayınız!
  • Bilgi için [email protected] eposta atabilirsiniz.

Başvuru:

  • “Başakşehirli Mutlu Şehirli” uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek eğitim/etkinliklere başvuru yapabilirsiniz.
Robotik Kodlama Eğitmen Eğitimi

Ücretsiz

Zorluk Orta Seviye
Kategori Mekatronik Teknolojileri
17 Haziran 2023 Başakşehir Living Lab Yüz yüze
Etkinliğe Katıl

Benzer Etkinlikler

Çocuklar ve Aileleri İçin Dijital Güvenlik Atölyesi

Çocuklar ve Aileleri İçin Dijital Güvenlik Atölyesi

7 Haziran 2026 Başakşehir Living Lab ve Teknoloji Merkezi
Etkinliğe Katıl
Java 101 Eğitimi

Java 101 Eğitimi

Bilişim Teknolojileri

18 Mayıs 2024 Başakşehir Living Lab
Etkinliğe Katıl
Python İle Veri Analizi

Python İle Veri Analizi

2 Mart 2026 Çevrimiçi
Etkinliğe Katıl
Robotik Kodlama Eğitimi ve Yarışması

Robotik Kodlama Eğitimi ve Yarışması

Yarışmalar

23 Ocak 2023 Başakşehir Living Lab
Etkinliğe Katıl
Bilim Başakşehir ile Kısa Bir Ara

Bilim Başakşehir ile Kısa Bir Ara

17 Mart 2026 Özdemir Bayraktar Bilim Kültür ve Yaşam Merkezi
Etkinliğe Katıl
Girişimcilikte Fikir Üretme Teknikleri

Girişimcilikte Fikir Üretme Teknikleri

Girişimcilik

2 Mart 2025 ÇEVRİMİÇİ
Etkinliğe Katıl
Base Espor Nisan Eğitimleri

Base Espor Nisan Eğitimleri

6 Nisan 2026 Başakşehir Living Lab ve Teknoloji Merkezi
Etkinliğe Katıl
İş Dünyasında Dengeni Bul

İş Dünyasında Dengeni Bul

Kişisel Gelişim

29 Şubat 2024 ÇEVRİMİÇİ
Etkinliğe Katıl
Fizyonomi ve Karar Psikolojisi

Fizyonomi ve Karar Psikolojisi

16 Mayıs 2026 Başakşehir Living Lab ve Teknoloji Merkezi
Etkinliğe Katıl
Excelde Otomasyon ve Stratejik Raporlama

Excelde Otomasyon ve Stratejik Raporlama

2 Mart 2026 Çevrimiçi
Etkinliğe Katıl

İş Birliklerimiz

footer1
footer2
footer3
footer4
footer5
footer6
footer7
footer8
footer10
footer9